Aqua2Go GD73 - Akumulátorový t

eshop 4282,46 Kč

Aqua2Go GD73 - Akumulátorový tlakový čistič . Je ...

logotyp

Lesnické potřeby - články les, turistika, volný čas a outdoor

  Nejlepší outdoorová obuv Meindl - u nás najdete v nejširším sortimentu

  Nejlepší outdoorová obuv Meindl - u nás najdete v nejširším sortimentu Meindl je špičkou ve vlastnostech outdoorové a turistické obuvi. Používá ty nejlepší a nejšpičkovější materiály. Celá řada obuvi Meindl má nepromokavý Gore - Tex®. V kotníčkové a boční oblasti nacházíte u řady modelů přizpůsobivou MFS pěnu, pokročilá je i snímatelná , anatomicky tvarovaná MFS - Vakuum - vložka,  nebo MEINDL Multigriff® 2 podrážka od Vibramu® s PU / EVA tlumícím klinem nebo ...

  Obuv Meindl pro náročné nositele a outdoorové použití

  Obuv Meindl pro náročné nositele a outdoorové použití

  Obuv Meindl je správnou volbou pro všechny, kteří neradi sedí doma a tráví veškerý volný čas v prostředípřírody a lesa. Obuv Meidl je vhodná pro lesníky, myslivce a rybáře, pro cestovatele, zkrátka pro všechny, kteří tráví většinu času v náročném terénu. Boty Meindl byly navrženy pro extrémní outdoorové nošení, jsou to boty pro náročné.

  Mnozí lidé, kteří mají sedavé zaměstnání používají obuv často jen k cestě do práce a většinu pracovní doby stráví sezením na židli. V takovém případě není jejich obuv příliš namáhána. Obuv Meindl je uzpůsobena aktivním lidem i sportovcům, trávícím dlouhé hodiny jen na vlastních nohách. Pokud jsou Vaše nohy zároveň Vaším nejpoužívanějším dopravním prostředkem, vyzkoušejte obuv Meindl. S kvalitní obuví Meidl na svých nohou poznáte rozdíl srovnatelný s tím, jako když přezujete svému autu kvalitnější gumy.

  Naším tipem pro chladnou zimu jsou boty Kiruna . Jedná se o teplé zimní kozačky, v nichž zaručeně Vaše chodidla nezmrznou. Dětské nožky přečkají chladnou zimu v teple s botami Meindl Solden Junior 3000 které nabízíme již od velikosti 26.

  Obuv Meindl pro náročné

  Obuv Meindl pro náročné

  Obuv Meindl je správnou volbou pro všechny, kteří neradi sedí doma a tráví veškerý volný čas v prostředí přírody a lesa. Tato obuv se vyznačuje svou vysokou kvalitou a extrémním komfortem při chůzi, neboť je navržena pro extrémní outdoorové nošení.

  U bot Meindl můžete vybírat ze široké škály technologií.

  Doporučujeme typ ISLAND MFS ACTIVE, který je dostupný, jak v pánských tak v dámských velikostech ve dvou různých provedeních (úzkém a širokém), aby bylo Vaše pohodlí, co možná největší.

  Meindl je synonymem pro kvalitní trekingovou obuv do lesa a přírody. Pohorky Meindl jsou vhodné i pro celodenní nošení v náročném terénu. U žen jsou oblíbené zimní kozačky Meindl.

   

   

  Lovecké potřeby pro aktivní lovce

  03.05. 2016
  Lovecké potřeby pro aktivní lovce Moderní lovecké potřeby lovci neuvěřitelně usnadňují život a pomohou mu rychleji dostihnout kořist. Každý muž má v sobě lovce a touha lovit nám zůstala po pravěkých předcích. Pravěcí lovci se nemohli spoléhat na moderní lovecké potřeby. Lov se stával nutností k přežití a proto si vyráběli primitivní zbraně a maskovali se, aby byli při lovu úspěšní.

  Dnes se někteří muži zabývají sportovním lovem a z lovu se místo boje o přežití stala zábava a relax. Lovecké potřeby lze zakoupit pohodlně na internetu. Zásady lovu však zůstávají stále stejné. Lovci se maskují, stopují a pozorují zvěř, aby na ni mohli zaútočit a zhostit se role nemilosrdného predátora.

  Užijete si váš lov s kvalitními loveckými potřebami z Německa. K základním loveckým potřebám neodmyslitelně patří lovecké oblečení a obuv v maskovacích barvách, lovecké dalekohledy, lovecké nože a střelné zbraně, včetně kožených popruhů, tašek a čistících sad. K ...

  Teplé zimní boty, do kterých se mráz neschová

  09.10. 2015
  Teplé zimní boty, do kterých se mráz neschová Než vás první mrazík roztřese, nazujte si na vycházky po lese zimní boty. S končící letní sezónou se mohou stále častěji objevovat přízemní mrazíky, ohlašující blížící se zimu. Sortiment v obchodech s obuví a oblečením se mění, letní modely zmizely z výloh a nahradilo je zboží z teplých materiálů, jejichž prvořadým úkolem je chránit člověka před zimou. Přinášíme vám proto nejen sortiment zimní obuvi, ale i funkční outdoorové a oblečení a termoprádlo. Vyberte si a mrazík vám už náladu nepokazí. Chcete nohy v teple mít? Když prsty zebou stále více a ruce chrání vaše rukavice, je čas si zimní boty vzít. Jenže různé zimní boty vás nezahřejí stejně. V případě kratičké procházky není až tak ...

  Kvalitní led svítilny pro vaše výlety

  04.09. 2015
  Kvalitní led svítilny pro vaše výlety Při pobytu v lese během noci vám orientaci v terénu usnadní nejen GPS, ale také kapesní led svítilny. Moderní kapesní led svítilny jsou velmi úsporné, s minimální spotřebou baterií vám poskytnou silný výkon. K outdoorovému použití vám doporučujme led svítilnu Led Eco E7, která s plně nabitou baterií vydrží svítit až 20 hodin. Předností kapesní led svítilny Eco E7 je její výkon, vysoce převyšující standard kapesních svítidel. Dosvit svítilny je až 200 metrů, hledání cesty temným lesem pro vás již nebude problém.

  Chcete- li led svítidlo, které vám vydrží svítit velmi dlouho, ideální je svítilna Led ...

  Myslivecký batoh a batoh na lov – důležitý je batoh, důležitější jeho obsah

  05.08. 2015
  Myslivecký batoh a batoh na lov – důležitý je batoh, důležitější jeho obsah Během pravidelných mysliveckých obchůzek mějte myslivecké potřeby na dosah, v mysliveckém batohu. Myslivecký batoh s kapsami se v hloubi lesa stává drobnou ,,pokladnicí s pokladem“, v níž najdete vše potřebné k práci i přežití v outdoorovém lesním terénu. Myslivecké batohy s nízkou hmotností zaručují, že nebudete nadbytečně ztrácet energii přenášením těžkých zavazadel. V lese je důležitý nejen samotný myslivecký batoh, ale zejména jeho obsah. Plánujete-li delší pobyt v lese mimo dosah lidské civilizace, vybavte svůj myslivecký batoh uvážlivě.

  Součástí praktických mysliveckých batohů jsou drobné postranní kapsy, k uložení drobností, které budete mít vždy po ruce. Zde si můžete uložit kapesní nožíky, GPS navigace, kapesní svítilnu i chutnou svačinu, pro případ, že vám v lese ...

  Maskovací samorozkládací stan Ameristep pro stanování i pozorování zvěře

  15.07. 2015
  Maskovací samorozkládací stan Ameristep pro stanování i pozorování zvěře Proč trávit horké letní noci v uzavřených budovách, když můžete zažít dobrodružství v lese v maskovacím samorozkládacím stanu? Maskovací samorozkládací stan Ameristep se hodí do stanového kempu, rozlehlého lesa, na dětské tábory, zpříjemní léto lesníkům a myslivcům, zamilovaným párům i malým klukům. Samorozkládací stan Ameristep je výborným dárkem pro myslivce a lesníky, jež tráví v lese většinu dne, v denních i nočních hodinách. Stan Ameristep s maskovacím vzorem je vynikající lesní základnou při pozorování zvěře a lovu. Stan nestíní a tlumí lidský pach. V lesním terénu si nemusíte lámat hlavu s montáží stanu, samorozkládací stan máte připravený během pouhých pěti sekund. Stan Ameristep je vyrobený z nepromokavého nylonu a ochrání vás před náhlou nepřízní počasí.  Stan pro dva? Nemusíte přece stanovat sami. Zažijte jedinečné dobrodružství a romantiku ve dvou. Samorozkládací stan Ameristep je určený pro dvě osoby, jeho váha je 4,5 kg a pro jeho praktičnost se nemusíte omezovat na území kempu, v němž nemáte dostatek soukromí. Se samorozkládacím stanem se můžete vydat do divočiny, do hloubi neprozkoumaného lesa. Možná potkáte vlka, divočáka či jinou lesní zvěř, kterou budete moci ...

  Revoluční ultrazvukový repelent proti klíšťatům

  08.07. 2015
  Revoluční ultrazvukový repelent proti klíšťatům Při pobytu v lese a přírodě je rozumné chránit se repelentem proti klíšťatům. Používání klasických repelentů je hojně rozšířené, jejich účinnost však není vždy stoprocentní a musí se aplikovat opakovaně, během krátkých intervalů. Dnešním velkým strašákem, jež může ohrozit lidské zdraví je bezesporu klíště. Proti přisátí klíště se můžete naštěstí chránit ultrazvukovým repelentem proti klíšťatům TickLess Human. Ultrazvukový repelent proti klíšťatům TickLess Human (pro lidi) je revoluční vynález, s nímž můžete chránit sebe a své děti. Nabízíme také ultrazvukový repelent proti klíšťatům a blechám pro vaše čtyřnohé miláčky, kteří denně skotačí ve vysoké trávě. Parazitující klíště, které se přisaje na vaši pokožku jde obtížně odstranit, zanechává po sobě svědící začervenalé flíčky v místě přisátí. Největším rizikem při přisátí klíštěte je však možnost přenosu závažných chorob, které mohou zanechat trvalé zdravotní následky. Ultrazvukový repelent proti klíšťatům si jednoduše pomocí klipu nebo šňůrky připevněte k oblečení a starosti s klíšťaty hoďte za hlavu. Dosah ultrazvukového repelentu TickLess Human je cca 3 metry. Ultrazvukový repelent na klíšťata je vybaven lithium-iontovou baterií s životností 2-3 roky. Ultrazvukový repelent je ekologický výrobek bez kontraindikací, neškodí lidem ani domácím zvířatům. Pochybujete stále o účinnosti tohoto jedinečného přístroje? Možná vás přesvědčí certifikáty kvality CE a TÜV, jež ultrazvukový repelent proti klíšťatům získal po podrobném testování. Připněte si ultrazvukový repelent proti klíšťatům a vydejte se do lesa bez obav. ...

  Když z dohledu vám zmizí pes, pomůže jen GPS

  07.07. 2015
  Když z dohledu vám zmizí pes, pomůže jen GPS GPS pro psy je praktická pomůcka, kterou velmi často používají myslivci a lovci. V lesním porostu psi mizí z dohledu takřka okamžitě. Když pes zavětří kořist a sleduje ji přes rozrostlé houští, lovec může pomocí GPS pro psy pokračovat ve stopách psa. GPS pro psy jej vždy spolehlivě dovede na místo.

  GPS pro psy najde uplatnění nejen v přírodě, ale i v městském prostředí. GPS lokátor pro psy si pořizuje stále více majitelů rozličných psích plemen, jimž není lhostejné bezpečí jejich čtyřnohých miláčků. GPS pro psy je nejčastěji umístěna v psím obojku, který pes nosí neustále na krku. Používají se také signalizační vesty pro psy, se zabudovaným GPS lokátorem. Každý majitel psa, ...

  !!!Hukinol – odpuzovač zvěře účinný proti divokým prasatům!!!

  14.05. 2012
  !!!Hukinol – odpuzovač zvěře účinný proti divokým prasatům!!! Jestli se ve Vaší blízkosti potuluje divoké prase, opatřete si odpuzovač zvěře Hukinol. V lese moc často divoké prase nepotkáte. Mnoho lidí má z divokých prasat strach a respekt, přesto Vás o přítomnosti divočáka přesvědčí spíše škody, které prase napáchá v lese či na poli. Když je divočák hladový, může rozrýt půdu i na zahrádkách v blízkosti domů. Účinným přípravkem v boji proti škodám napáchanými divokými prasaty je odpuzovač zvěře Hukinol.Hukinol je repelentní přípravek proti černé zvěři. Jedno divoké prase v honbě za potravou dokáže dokonale rozvrtat velký kus pole nebo lesa a znepříjemnit tak život lesníkům i zemědělcům. Zemědělci musí ochránit svoje pole, jelikož na množství úrody je ...

  Novinky

  Akce kůrovci zmar - přípravky na hubení a odchyt kůrovce

  obrázek
  Doporučené přípravky pro úspěšný odchyt a hubení kůrovce (lýkožrouta) smrkového a severského a zvládnutí kalamity kůrovce

  Objednávka feromonu proti lýkožroutu severskému, smrkovému, lesklému

  Kůrovec severský - feromonový přípravek určený speciálně proti nově šířícímu se druhu lýkožrouta. Odkaz na kůrovcovou mapu výskytu v ČR.

  Outdoor, lesnické a myslivecké potřeby, nářadí, zahrada, les!!!

  obrázek
  !!!V eshopu Grube najdete rozsáhlou nabídku (cca 25000 položek zboží) MYSLIVECKÝCH, LESNICKÝCH, dřevorubeckých a zahradnických potřeb vysoké kvality. Pokud jste nenašli vhodné zboží, použijte tlačítko HLEDAT, nebo nás kontaktujte. Zboží nejen pro myslivce a lesníky!!!

  Maindl Vakuum GTX boty - vítěz dTestu 2016

  obrázek
  Model Vakuum GTX od výrobce Meindl vyhrál v časopisu dTest jako nejlepší v kategorii turistických bot.

  Připravili jsme pro Vás

  Outdoor eshop - turistické potřeby

  obrázek
  Široký sortiment outdoor turistických potřeb a vybavení pro výlety a volný čas za výhodné ceny.

  Parkování u letiště

  obrázek

  Z naší nabídky

  Ruční napínák lana HABEGGER HIT 6

  eshop
  S Heblerohr , nosnost zdvihu / nižší než 600 kg. David mezi profesionálními kabelů. V souvislosti s ...
  14671,86 Kč

  Ruční napínák HABEGGER HIT 10,

  eshop
  S tlačítkem páky trubkou. Užitečná zvedání / spouštění do 1000 kg. Ultra lehký Lesnictví kabel pro v...
  20753,46 Kč

  Ruční napínák lana NORDFOREST v 3 variantách Tažný výkon 3200 kg. Hmotnost 46 kg.

  eshop
  Cena a výkon dovozem ! . To může být přesunuta kmeny , stáhl visel stromy nebo malé pařezy jsou vyma...
  11151,41 Kč

  Ruční napínák lana NORDFOREST v 3 variantách Tažný výkon 1600 kg. Hmotnost 25 kg.

  eshop
  Cena a výkon dovozem ! . To může být přesunuta kmeny , stáhl visel stromy nebo malé pařezy jsou vyma...
  7072,85 Kč

  Obuv

  VÝPRODEJ

  Dětské stahovací ponožky Bama, barva oranžová. Velikost 30/31. oranžová / 28/29

  eshop
  Klasické vložky do gumových holínek. 100 % bavlna podšitá flísem ze 100 % polyakrylu.Veľkosti : 24 -...
  195,09 Kč
  Naši partneři: Sportovní rybolov u rybníka Popelov E-ryby.cz –Rybníky, sportovní rybolov, zemní práce pomocí kráčivého rypadla / carove-lasery.cz – čárové lasery pro průmyslové použití  Do košíku
  Lesnické potřeby, potřeby pro myslivce, pro dřevorubce a pro volný čas, outdoor
  ONLINE KATALOG
  Pracovní katalog
  Home
  Katalog arboristiky a lanové techniky 2023
  Nákupní košík
  položek v košíku: 0

  Created by © 2011 / 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek
  Doporučujeme: Váhy